Baishaxi Anhua Tmavý Čaj s Zlatá Květina Tmavý Čaj Fu Cihlový 300g

Nové

198.60 Kč

Název Produktu: Anhua Fu Cihla Tmavě Čaj

Forma: Stlačený Cihla

Čistá Hmotnost: 300g

Čaj Typu: Černý Čaj

Čajová Konvice Původu: Provincie Hunan, Čína

Způsob skladování: větrání, suché a bez zápachu, skladování v normální teplotě prostředí .

Doba použitelnosti: čím déle, Tím lépe

Čína Výrobce: Hunan Provinční Baishaxi Čaj Industry Co. Ltd

Tento čaj je také volání Golden Flower čaj, vzhledem k přítomnosti plísní Eurotium Cristatus, která se podobá mužského žluté kvítky a je křídlo po celém objemu cihel. Čaj silně rezonuje s faktorem Země (Wu Xing) a je po staletí populární mezi korejských mnichů. Tibeťané a Mongolové vždy používá jako lék na bolest břicha.

Fu Cha je velmi příznivá pro lidský trávicí trakt. Jemně ohřívá organismus, což je prospěšné pro trávení, ale hlavní harmonizaci funkce probiotické bakterie Eurotium Cristatus, které fungují podobně jako probiotika, v jiných potravinách (např. některé jogurty).

Japonští vědci v poslední době věnují spoustu studium probiotických kultur v čaji a výsledky jen potvrzují již známý fakt, že čaj Fu Cha a Pu Er silně podporují spalování nezdravých tuků v těle člověka. Fu Cha má také silný harmonizační účinek na celý trávicí trakt člověka.

Štítky: čínský oolong, fu čaj, baishaxi, patrol gq, taneční sál taneční praxe nosit, goodanpar latin dance šaty, tmavé čaje, anhua tmavé čaje, liu hua ruku, anhua.

Původ KN(Původu)
Materiál Plastové

Napsat svou recenzi!

Baishaxi Anhua Tmavý Čaj s Zlatá Květina Tmavý Čaj Fu Cihlový 300g

Napsat svou recenzi!

Související produkty