YT HOBBY Velký Power T12 GP T12 Ručně vyráběné Prémiové Kůže S Popruhem OWB Mimo Pás Nosit Pistole Pistole pouzdro Pouzdro

Nové

606.41 Kč

YT HOBBY Ručně vyráběné Prémiové Kožené Fast Draw S Popruhem OWB Mimo Pás Nosit Pistole Pistole Pouzdro Pouzdro

★ YT HOBBY ROZDÍL; YT Hobby Pouzdra na Zbraně jsou určeny pro optimální výkon, maximální pohodlí a bezpečnost. Je pohodlné, odolné, lehké a bezpečné kožené pouzdro, které můžete nosit celý den. Je vyroben ze 100% hovězí kůže s semiš lemované interiér kůže se zesílenou a krásné šití v každé fázi péče.

★ SUPER KVALITNÍ A RUČNĚ; vyrábí se pomocí našich kvalifikovaných řemeslníků pomocí plné obilí prvotřídní kvality rostlinných kůže, která je nejvhodnější pro pouzdra na zbraně. Minimální kůže materiál tloušťky 3mm.

★ MAXIMÁLNÍ KOMPATIBILITU; nabízíme neobvyklé pouzdro na zbraň, pouzdro určené pro pistoli, kompatibilní a chrání vaši zbraň.

★ BEZPEČNOST A OCHRANU; ruce lisované vnější poskytuje vynikající retence, maximální spolehlivost a dlouhou životnost. Chceme, aby vaše pouzdro bude stejně hodnotné jako vaše zbraň. Neriskujte svou zbraň s syntetické a plastové rukávy. Pocit pohodlí na kůži s pistolí. Zabezpečit zbraň s YT Koníček.

★ VLASTNOSTI; Ručně tvarovaná pro perfektní fit a tvaru pistole, ploché zadní pro pohodlí. Barel otevřená ústa. Retenční popruh pomáhá udržet zbraň bezpečně na místě. To se vztahuje na spoušť a hlaveň úplně. Pás sloty ubytovat pásy až 1,8" (45 mm) široký a 0,2" (5 mm). Umístěna s mírným vpřed převýšení. Dvojitá vrstva kůže zesílená horní pomáhá udržet je otevřené, aby bylo snadné reholster. Dvě pás sloty: jeden na zadní straně a jeden na straně pro stabilitu.

Štítky: smith a wesson m, zbraň orbeez, ksger t12, diy kůže, policie kožené pouzdro na pistoli, velký power t12 zbraň, pouzdro, pistole zbraně, recoil pad, pistole pouzdro.

Materiál Hovězí
Původ TR(Původu)
Značka YT Hobby

Napsat svou recenzi!

YT HOBBY Velký Power T12 GP T12 Ručně vyráběné Prémiové Kůže S Popruhem OWB Mimo Pás Nosit Pistole Pistole pouzdro Pouzdro

Napsat svou recenzi!

Související produkty