Baterie pro iPhone SE, 5SE, 3.82 V, 1620mAh-Originální kapacita-žádné cykly

Nové

318.56 Kč

Rozměry Délka: 90mm Šířka: 32mm Výška: 3 mm Hmotnost: 25g

Specifikace Přesnost: Standardní Kapacita. Kapacita: 1620 mAh Napětí: 3,8 V Technologie: Li

Vlastnosti: Zůstat ve spojení s rodinou a přáteli tím, extra baterie dnes. Nabíjení náhradní baterie, aniž by váš mobilní telefon. Nejlepší generic náhrada za originální baterii s srovnatelné pohotovostním režimu a konverzace. Přímo z naší továrny. Skvělý obchod, velké slevy, vysoce nákladově efektivní. Vestavěný vnitřní mikročip zabraňuje přebíjení a prodlužuje životnost baterie. Projít továrny bezpečné zkoušky, zajištění kvality, Skvělá nabídka a vynikající kvalita zaručena. Provozní teplota: -15 °C ~ + 50 °C Typ: Generic

Údržba baterie nenech se baterie dostane vlhkost nebo do vody. Nepokládejte baterii na plný výkon po dlouhodobou údržbu. Neukládají vnější síly nebo pádu z baterie výška. Nedávejte baterie horká nebo na oheň, jinak hrozí riziko výbuchu. Nepoužívejte špatná nabíječka, vyhnout se poplatku nespokojenost nebo poškození baterie. Ne přívěsky, mince, náhrdelníky a jiné kovové výrobky, kontaktujte baterie, aby se zabránilo vzniku zkratu.

Použít Naše baterie je dodáván s malou nebo žádnou moc, tak to musí být plně nabitá za cca 4 - 6 hodin před prvním použitím musí být telefon vypnutý. Světelný signál nemusí vždy znamenat plném zatížení. Ale bude se baterie na plnou kapacitu po dobu 5-10 plné nabití a vybití cykly. Plné nabití (když je telefon zapnutý) a výboje se prodlouží životnost baterie. Baterie Operační doba závisí na podmínkách, jako jsou: úroveň výkonu přenosu signálu (vzdálenost mezi telefonem a základnovou stanicí), síťových parametrů je stanoven provozovatelem.

Upozornění: Žádné specifické APN je poslal, i když je dát nějaký APN na fotografii. APN mohou být různé.

Štítky: iphone xr display pannel, adl baterie iphone, hlavní baterie iphone se, automat iphone 6s baterie, iphone5s baterie, irobot 5 baterie, film displej iphone se, aiqos baterie, cubrebotas ciclismo, iphon 7 golfových baterie.

Originální nebo Ne Kompatibilní
Původ ES(Původu)
Certifikace Kvality ce
Kapacita baterie(mAh) 1301mAh-1800mAh

Napsat svou recenzi!

Baterie pro iPhone SE, 5SE, 3.82 V, 1620mAh-Originální kapacita-žádné cykly

Napsat svou recenzi!

Související produkty