Meilan Bike Light Set Inteligentní Brzdový Kolo Světla USB Nabíjecí 7mode Vodotěsné, Zadní Světla LED, Mtb Cyklistika zadní Světlo

Nové

269.52 Kč

Popis Produktu:

1. Inteligentní automatická detekce jízdních kol brzdy připomenutí, LED světel blikající výstražná auta za sebou, aby to pro vás bezpečnější jízdu v noci. 2. Optický design objektivu, jas: 80Lm, světlo je dostatečně jasné, aby vám poskytnout vysoký jas, ale ne oslnění, jasně vidět v noci, ať je déšť nebo mlha. 3. 5 režimy blesku: dýchání, roztržení, dvakrát světlo, rotace, jediné světlo, rotace, inteligentní brzdový vysoké bliká. Efektivní bliká, Cool a stylový 4. USB dobíjecí 400mAh baterie, může být použit pro více než 20 hodin. USB kabel uvnitř balíčku, může být použit pro nabíjení z počítače, powerbank, nebo jakékoliv jiné zařízení s USB portem. 5. Vodotěsné: IPX6, může zabránit stříkající vodě z libovolného Úhlu, a nebojte se o použití v deštivé dny. Montážní popruh může zabezpečuje S1 kolo světla na jízdní kola, batohy, helmy a čepice, atd.

Podrobnosti O Produktu:

Snadné, pevné a nainstalovat. Nabíjení: červená kontrolka bliká při nabíjení Když je plná, červená kontrolka je vždy na Rozměry výrobku: 50mmx43mm Hmotnost: 40g Lampa korálky: LEDx7 Varování vzdálenost: asi 500 metrů Spínač: Stiskněte a podržte po dobu 2 sekund Č. / OFF funkce paměti paměť na vypnutí režimu Klepněte na Režim: (1)Vysoká >(2)střední > (3) Dýchat režim > (4)Flash > (5)2 led Rotující > (6)1 led Rotující , ( 7) (Brzdový zvýraznění) ------------------------------- Automatická detekce brzdy : Lampa je vybavena inteligentní software algoritmus,podle které světlo bude flickerling s vysokým jasem, když uživatelé provádět brzdy.

Obsah Balení:

1 x Půjčovna Světla Nastavit

Použití metody:

Dlouhé stiskněte spínač : přístroj bude fungovat, nebo přestat pracovat krátké stisknutí spínače: přenos blikající režim, Bezpečnost je nejdůležitější věc, kterou pro město na koni v noci,Musí nechat auto, přichází za vidět uživatelů najednou brzdy, aby se zabránilo jakémukoli riziku způsob Instalace, oprava zařízení na kolo zadní trubice, jak je uvedeno níže:

Štítky: l baterie, díly jízdních kol velký, velké kolo světla, starožitný kolo, kolo zadní světlo lampa, cubrebotas ciclismo, m4 meilan, kolo mtb, bmx logo, velké kolo zadní světlo.

Montážní Umístění sedlovka
Certifikace CE
Značka meilan
Číslo Modelu Meilan S1
Napájení Baterie

Napsat svou recenzi!

Meilan Bike Light Set Inteligentní Brzdový Kolo Světla USB Nabíjecí 7mode Vodotěsné, Zadní Světla LED, Mtb Cyklistika zadní Světlo

Napsat svou recenzi!

Související produkty