DC NAPÁJECÍ JACK KONEKTORU KABELOVÉHO SVAZKU PRO ACER ASPIRE 3820 3820T 3820G 3820TG SREIES

Nové

141.61 Kč

DC NAPÁJECÍ JACK KONEKTORU KABELOVÉHO SVAZKU PRO ACER ASPIRE 3820 3820T 3820G 3820TG SREIES

Popis

Kompatibilní Model : Pro ACER ASPIRE 3820 3820T 3820G 3820TG SREIES

Obsah balení: 1/2/5/10 KS DC NAPÁJECÍ konektor NABÍJENÍ PORT w/ KABEL kabelový SVAZEK

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou responsile na cel.

Vrací :

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze vrátíte-li zboží do 30 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní.Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku .Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby.Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás.Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo.Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: acer aspire 5733z klávesnice, acer aspire 7750g klávesnice, 3820tg, acer klávesnice notebooku, lg lvds, acer aspire 4820tg baterie, náplň acer aspire, acer aspire es 15 klávesnice, acer aspire 3820, pro acer aspire 5742 dno případě.

Balíček Box
Značka Jintai
Položka DC Napájecí konektor s Kabelem
Produkty Stav Skladem
Číslo Modelu 3820T 3820G
Původ KN(Původu)
Typ Konektory
Certifikace NIC
Kompatibilní Model Pro ACER ASPIRE 3820 3820T 3820G 3820TG SREIES

Napsat svou recenzi!

DC NAPÁJECÍ JACK KONEKTORU KABELOVÉHO SVAZKU PRO ACER ASPIRE 3820 3820T 3820G 3820TG SREIES

Napsat svou recenzi!

Související produkty