Venkovní Jídelní Stůl Kulatý Tvrzené Sklo Stolu Dvoře Zahradní Skleněný Stůl

Nové

1 471.08 Kč

Úvody:co takhle strávit relaxační odpoledne s přáteli na vaší zahradě? Vše, co potřebujete, je šálek kávy a zahradní stůl. Doporučujeme tento Venkovní Jídelní Kulatý Stůl z Tvrzeného Skla, Stůl Dvoře Zahradní Skleněný Stůl pro vás. Toto tvrzené sklo stolu je odolnější než běžné skleněné tabulky. To dělá náš patio tabulky proti nepříznivém počasí a zajistí delší životnost. Vody zvlnění sklo a lakovaná ocel cítí hladký, který může být rychle zničen. Užitečné a dobře vypadající, tento stůl vás nezklame.

Vlastnosti:1.Odolnější než běžné tabulka2.Snadná montáž, chvíli čisté s vlhkým cloth3.Je to atraktivní, s pěknou vrstvou a color4.Oblek dát to venku a indoors5.Speciální materiál proti nepříznivém počasí a zajistí delší životnost

Specifikace:1. Materiál: Ocel Glass2. Barva: Tmavě Chocolate3. Nohy stolu: 22mm x 0,8 mm Železo Tube4. Deska stolu: 5 mm Zvlnění Tvrzené Sklo 5. Rozměry: (31.5 x 27.56)" / (80 x 70)cm (Dia. X V X H)

Balíček Zahrnuje:1 x Venkovní Jídelní Stůl

Štítky: skvělé venkovní jídelní, venkovní jídelní stany, cussion židle venkovní jídelní, kovové venkovní jídelní, velký w venkovní jídelní, hra venkovní jídelní, sloupec stůl, venkovní jídelní, piknik, venkovní jídelní, náměstí venkovní jídelní, v okolí venkovní jídelní.

Tvar KOLO
Složené No
Obecné Použití Venkovní Nábytek
Použitelné Číslo 4
Způsob instalace Samo-obsažených
Styl Venkov
Vzhled Moderní
Číslo Modelu Jídelní Stůl
Materiál Sklo
Velikost (31.5 x 27.56) / (80 x 70)cm (Dia. X H)
Specifické Použití Venkovní Stůl
Povrchové Úpravy Materiálu No

Napsat svou recenzi!

Venkovní Jídelní Stůl Kulatý Tvrzené Sklo Stolu Dvoře Zahradní Skleněný Stůl

Napsat svou recenzi!

Související produkty