30cm /11.81 v ABS Klasické Konstrukce Střešní A Balkónové Dekorace Prostý Okapové Římsy Line Plísní Listy Kočka Noha Tisk Kontroly

Nové

900.67 Kč

Pořadí Umístění

Žádost pro Zákazníka za Pochopení: 1. Prodáváme 30cm eave line na této stránce. A jsme prodej čtvereční. Tam jsou některé další možnosti v našem obchodě, prosím, zkontrolujte, zda máte času. 2. Eave/ římsa linky jsou přímo pro výstavbu. V rohu, nebo kroužil /half moon tvar konstrukce, vnitřní /vnější roh, nebo kužel pad /distanční podložka by měla být použita. A oni NEJSOU součástí balení, kromě šroubů. Jestli rohu nebo pad plísní je potřebné, prosím zakoupit samostatně. Připomenutí: 1. Prosím zvolte ideální stylů od barevné varianty (My show s boční pohled) 2. Prosím, zanechte vaše PLNÉ JMÉNO s DOSTUPNOU telefonní čísla, kurýři potřebovat a pak vás kontaktovat při doručení nebo budeme vás potřebovat potvrzení po odeslání objednávky. 3. Prosím třeba POZNAMENAT, že vnitřní nebo vnější rohy jsou nutné při 90° otočení je potřeba. ROZPĚRKA je nutné, pokud chcete, aby se half moon design (Design s křivkami)

Rozměry

Prodává: M (39.37)

Zapínání Do Spony

Jen otáčení přezky, které si můžete sestavit nebo samostatné formy, snadné dohnat a efektivní výstavbu. Poznámky: 1. Prosím, zapněte přezky v MENŠÍ konec. 2. Plasty mohou nosit ven, jak dny plynou, pokud zjistíte, že přezky jsou rozbité, prosím, používat ocelový drát nebo M8 šrouby na upevnění.

Stavební Poradenství

1. Ocelové tyče jsou důležité pro výstavbu, prosím, neignorujte. 2. Navíc podporuje v rámci formy jsou důležité pro udržení dokonalé tvary betonu/ cementy. To nabídne lepší životnost.

O Nás

S 10+ let zkušeností v oblasti konstrukce, výroby forem a kompletní sbírku forem, jsme přesvědčeni, že můžeme poskytnout vám one stop zastavení a vyřešit všechny otázky. Nemůžeme zaručit, že odlitky by mohly být použity pro více než 1000times nebo 10+ let. Ale jsme přesvědčeni, že nabízíme rozumnou cenu s nejlepší kvalitou.

Štítky: plastové formy plast, umělé listy pro výzdobu, palmový list, světla římsy, umělý list, římsy tyče, plastikový model plísní, plastové anti plísní, knír plastové formy, kreativní římsy.

Původ KN(Původu)
Materiál Plastové
barva Bílá/ Off White
Design multi vzor
Aplikace Opakovaně Použitelné Stavebních Forem

Napsat svou recenzi!

30cm /11.81 v ABS Klasické Konstrukce Střešní A Balkónové Dekorace Prostý Okapové Římsy Line Plísní Listy Kočka Noha Tisk Kontroly

Napsat svou recenzi!

Související produkty