Univerzální Dálkový Předehřev Chladicí Auto Centrálního Zamykání Startování Motoru Bez Klíče Alarm Systém Tlačítkový Dálkový Startér Zastavit

Nové

994.12 Kč

Vlastnosti Produktu:

1. Jedno-tlačítko start zvuk a přístrojová světla zařízení. 2. One-tlačítko start/stop vozidla. 3. Dálkové ovládání start vozidla. 4. 10 minut odpočítávání vysazení. 5. Inteligentní ruční brzda bezpečnostní inspekce. 6. Inteligentní nožní brzdy sledování bezpečnosti. 7. Externí zařízení proti krádeži vypnutí kontrolní funkce. 8. Ultra nízký provozní proud.

Jak Používat:

Jedno-tlačítko start ovládání krok popis: Normální spuštění: Když je anti-zloděj státu je propuštěn, krok a držet brzdový pedál, krátce stiskněte tlačítko start jednou, systém začne automaticky během 0,5 sekundy, a kontrolka bude na po spuštění. Vzplanutí: krok dál a držte brzdový pedál, krátce stiskněte tlačítko start jednou, bude systém automaticky plamen, a kontrolka se vypne po vysazení. Dlouhý stisk na začátek: Pokud to není snadné začít v zimě nebo motor není v dobrém stavu, můžete krok na a podržte brzdový pedál a stiskněte tlačítko start. Nepoužívejte uvolněte tlačítko start, dokud auto motor obvykle začíná. Krátké press ACC ON/OFF režim spínač: ne krok na brzdy, krátké stiskněte tlačítko start jednou, pak první režim ACC zapnutý, stiskněte tlačítko start znovu, a druhý režim je zapnutý. Stiskněte znovu pro vypnutí výstupu. Výše podpory operace ručního cyklu operace. Zpoždění utržení plamene: plamen se po deseti minutách. Pokud nechcete šlápnout na brzdu, vozidlo se automaticky vypne po 10 minutách. Pokud jste krok na brzdy, tak se to nevypne. Plně vybavený anti-theft: pokud jste o 1,5-2 metrů od auta, když se budete blížit dveře, bude automaticky odemknout, odemknout anti-theft, když necháte dveře, to bude automaticky zamknout, a nelegálně krok na auto alarm je aktivován.

Vhodné pro auta, co?

12V baterie, auto, dodávka, pickup, SUV, atd.

Loď a dodání

Budeme loď produkt do 7 dnů.A všechny objednávky bude loď do způsobů, které zákazníci mohou vybrat.Obvykle trvá 5-15 dní dorazí poté, co jsme loď.

Způsoby platby

Můžeme přijmout paypal,western union,TT,Adeus.cz převodu,kreditní karty a tak dále.

Záruční a Návrat

Náš výrobek má 1 rok záruka a záruka kvality.Ale pokud to už funguje, až dorazí,prosím, kontaktujte nás nejprve,někteří zákazníci ani nainstalovat no a my vás naučí, jak nainstalovat.budeme odpověď vás brzy.takže prosím, ne otevřít spor první.dáme všem našim zákazníkům spokojeni s naším produktem.

Štítky: auto bezklíčové start, 24v startér, start stop, vzdálený startovací systém, remot starter, auto dálkové startovací systém automatické, auto start stop systém, alarm automatické spuštění, c w204 dálkového ovládání pke, booster auto.

funkce 3 Push nastartovat auto, Auto centrální zamykání
Původ KN(Původu)
Položka Výška 5cm
Funkce 2 PKE keyless entry, Keyless entry systém
Položka Délka 17cm
Název Barvy černá
Hmotnost Položky 0.45kg
Typ Položky Dálkové Ovládání
Šířka Položky 14.5cm
Speciální Funkce Tlačítko start
Funkce 1 Dálkové ovládání zamknutí/odemknutí
Záruka 12 Měsíců
Typ Materiálu Plastové
Název Modelu Q6C-DZJ01

Napsat svou recenzi!

Univerzální Dálkový Předehřev Chladicí Auto Centrálního Zamykání Startování Motoru Bez Klíče Alarm Systém Tlačítkový Dálkový Startér Zastavit

Napsat svou recenzi!

Související produkty