Magnet Otočný Hák o Průměru 25 32 36 42 mm Magnetické Květináče Háček do 60KG Tahání Kuchyně, Garáž, Gril Regulace Magnet Zástěra Závěs

Nové

159.72 Kč

Specifikace Multifunkční rotační hlavy,háček část lze otáčet o 360 stupňů a natočení 180 stupňů. Takže, flexibilní a pohodlné pro každodenní použití. Háčky vytvořit perfektní nástroj a nožové držáky, hračky, držáky, čištění dodávek/vybavení držitele, lawn/garden držáky na nástroje, pro rekreační a sportovní zařízení, držáky, hrnce a pánve, držáky, atd..můžete pověsit ručníky, kladiva, štětce, napájecí kabely, košťata, držáky, klobouky, kabáty, zástěry, tašky a prakticky cokoliv jiného si můžete myslet. Nejsou zapotřebí žádné nástroje.Rychlá a snadná montáž.Dát je na každém magnetickém povrchu.Žádné cvičení.Žádné díry.Žádný nepořádek.Oni jsou snadné, aby se dolů, kdykoliv budete chtít,jen libové je na jednu stranu. Rozměry: Jak je Popsáno v Produktu Titulu Výše uvedené Značky: HMME Ostatní: Všechny magnety prošel QC(Br. Flux.Rozměry) a 24 Hodin Salt Spray Test tažné síly byly testovány při pokojové teplotě na talíři v leštěné oceli (Q235B) s thicknessof 10 mm (80mm/min). Maximální odchylka 10% ve srovnání s předepsanou hodnotou, je možné ve výjimečných případech. Hodnota je překročena obecně. V závislosti na typu aplikace (instalační situaci, teploty, čítače kotva atd.) síly mohou být nesmírně ovlivněna. Uvedené hodnoty jsou pro referrences.

Podrobnosti O Produktu

Průměr 25mm

Průměr 32mm

Průměr 36mm

Průměr 42mm

O Lodní Dopravy

Nabízíme dopravu zdarma pro většinu produktů. Některé jsou s ekonomikou dopravy a některé jsou s expresní přepravy.

Pro ekonomiku lodní dopravy, existuje mnoho možností, včetně Adeus.cz Standardní Doprava, ePacket, Korea Post, POS Malajsie, Speciální Linka Yanwen, atd. Většina balíčky mohou být dodány v rámci 10-35 dnů, ale pro některé země, hospodářství, doprava může trvat až 60 dnů (Brazílie může trvat 90 dnů). Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud můžeme nějak pomoci.

Pro expresní přepravy, FedEx IE A IP, UPS Saver&Urychlené, DHL, DPEX jsou většinou používány. Adeus.cz Premium, Doprava, EMS, Jódlovat, SF Express jsou také k dispozici. Express doprava obvykle trvá 4-12 dnů pro dodání.

Po Prodeji a zpětné Vazby

Prosím, zanechte nám 5-star DSR hodnocení, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby. Vaše ohlasy jsou pro nás velmi důležité a doufáme, že se můžete nechat nás pozitivní zpětná vazba. Bychom opustit velkou zpětnou vazbu, taky.

Pokud tam je nějaký problém s logistikou nebo produktů, prosím, ujistěte se, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Máme kompletní poprodejní servis systém na vaše služby po celou dobu.

Existuje vždy způsob, jak vyřešit problém tím, že komunikace a vzájemné porozumění. Můžete nás kontaktovat pomocí níže uvedených způsobů:

A. Přes Adeus.cz Zprávu nebo Pořadí Zpráv

B. Prostřednictvím Obchodní Manažer

C. Přes e-Maily či jiné kontakty

Dáme 30-Denní bezpodmínečný návrat na vrácení servis záruční, i výrobek dorazil v perfektním stavu.

NAKUPOVÁNÍ S NÁMI, NAKUPOVÁNÍ BEZ RIZIKA!

Štítky: disk magnet, magnet rostlin, kabina háček, závěs ulici, dveře otočné, magnet květináči, magnet na ledničku rostlin, malý magnet, bbq led, cruise cestování.

Aplikace Kuchyň Závěs Nástroj Organizér Nádobí / Gril dveře hák/Garáž
S Otvory No
100% SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ Peníze Zpět Gauranty pro Vrátil Balíček, pokud Výrobky nejsou, jak se Očekávalo
TOP QUANLITY NDFEB Magnet a Ocel Hrnec
Číslo Modelu HMME
Dropshipping K dispozici
Typ Trvalé
Tvar Další
Vícenásobné Použití Dveře, Kabát Hák, Grilování, Plavba Kabiny Zdi, Garáže Nástroj Závěs
Kompozitní NdFeB Magnet
MNOHA PŘÍLEŽITOSTECH Domov A Zahrada, Organizace, Garáž Nástroj Drží, Dárek
SILNÉ TAHÁNÍ 18-60KG vertikální tahání
DOBŘE VYPADAJÍCÍ Kartáčovaný Nikl Barva, Stříbrná Ocel Jako
AZ ASIN B07F8T3QZN / B07F8RQFGC / B07FPJDMV7

Napsat svou recenzi!

Magnet Otočný Hák o Průměru 25 32 36 42 mm Magnetické Květináče Háček do 60KG Tahání Kuchyně, Garáž, Gril Regulace Magnet Zástěra Závěs

Napsat svou recenzi!

Související produkty