Liitokala 3.7 V 18650 Lithium Baterie 12000mAh Rybaření LED Světlo Bluetooth Reproduktor 4.2 V Nouzové DIY baterie s PCB

Nové

274.16 Kč

Model: 3.7 V 18650 lithium baterie

(také známý jako 4.2 V) Nominalvoltage: 3.7 V Chargelimitvoltage: 4.2 V Kapacita: 12ah 12ah Velikost: 1S4P Nové 3.7 V 4.2v18650 paralelní lithium baterie baterie je široce používán ve světlometů, horník lampa, baterka, reflektor, reproduktor (reproduktor), bezdrátové monitorovací zařízení, lékařské zařízení, přístrojové vybavení, dopravní značení, přenosné malé spotřebiče, jako jsou 3,7 V (4,2 V) napájení veškeré nádobí.

varování: nedovolte, aby se reverzní nabíjení, baterie by měly být přesné polaritu připojení, a ne naopak.Nedovolte, aby zkrat, jinak to bude způsobit trvalé poškození.Baterie mohou být použity za extrémních podmínek, jako jsou: mezní teplota, hloubka cyklu, extrémním přebití a přílišnému vybití.Skladujte baterii na chladném, suchém místě.Je-li velký počet baterií jsou uloženy nebo odeslány, baterie musí být propuštěn jako první.Nepájejte přímo na baterii.Pokud je baterie hluk, vysoké teploty, úniku a jiných mimořádných okolností, prosím, přestaňte používat okamžitě.Nedávejte do ohně, nebo se snaží rozebrat, baterie může spálit nebo produkovat škodlivé látky.Nedovolte, aby staré baterie, nebo půl na baterii s novou baterií, smíšené využití, jinak to bude produkovat přes-vybití.Neřežte kryt a vyjměte baterii z pouzdra.Nedovolte, aby baterie musí být umístěny ve vodě.Upozornění: baterie by měly být účtovány před použitím.Způsob nabíjení Stiskněte tlačítko nabíjení pomocí vhodné nabíječky.Baterie by měly být uzavřeny a jsou použity, by měly poskytnout odpovídající větrání zařízení, jinak se baterie může vyrábět vodík, v případě, že zdroj ohně způsobí výbuch.Nepokoušejte se oddělit, nebo vydržet baterie a může způsobit, že baterie na teplo, flush, úniku alkalický elektrolyt může poškodit pokožku a oči budou také poškozené oblečení.Udržujte baterii mimo dosah dítěte a, v případě požití, okamžitě kontaktujte svého lékaře.Když baterie není v použití, to by měly být odstraněny ze zařízení.Při prvním použití nové baterie nebo dlouho-dlouhodobé užívání po skladování před použitím, že je plně nabitá.Je-li baterie horká, nedotýkejte se jí, dokud nevychladne.Když je baterie používána, je zjištěno, že energie by měla být vypnuta, když energie je snížena, aby se zabránilo přílišnému vybití.Když se vytáhnout baterii, měli byste se držet akumulátor terminálu a ne držet drát.Po dobití baterie se používá, je-li baterie horká, než nabíjení může být umístěn v místě, kde není přímé sluneční světlo.

1. Po celém SVĚTĚ. (S výjimkou některých zemí a APO / FPO) 2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. Obrázky nejsou aktuální položky a jsou jen pro váš odkaz. 5. DOBA PŘENOSU SLUŽBY je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku v rámci předpokládané dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat odesílání a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka! 7. Vzhledem k rozdílům v postavení a akciové času, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání. 1. Omezená záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a / nebo špatně po přijetí).Doplňky přijít s záruku. 2. Vadné zboží MUSÍ být hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky uvedené položky po objednávce na Adeus.cz! 1. Všechny položky MUSÍ být vráceny v originálním balení a MUSÍTE nám poskytnout přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše objednávka. 2. BUDEME SE VRÁTIT PLNOU HODNOTU VÍTĚZ, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO Kupujícím a Prodávajícím zrušit na Adeus.cz transakce.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní. 3. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt (y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Štítky: lithium rychlost, 26700 lifepo4, lithium 24v 40ah, 37v baterie, baterie mn, 12000mah 18650, 18650 baterie recharg, 10s3p, mini mp3 přehrávač modul, bms 40 v.

Typ Li-ion
Napětí 3.7V/4.2V
Aplikace MP3/MP4 Přehrávač
Velikost 1S4P
Číslo Modelu 3.7 V
Nominální Kapacita 12Ah
Značka liitokala
Hmotnost 200g

Napsat svou recenzi!

Liitokala 3.7 V 18650 Lithium Baterie 12000mAh Rybaření LED Světlo Bluetooth Reproduktor 4.2 V Nouzové DIY baterie s PCB

Napsat svou recenzi!

Související produkty