Topaz Gigapixel AI 5 Plná Verze Lifetime Licence

Nové

271.28 Kč

Topaz Labs AI Gigapixel 5 pro Windows PC je první a jediný desktopové aplikace použít sílu umělé inteligence zvětšit vaše obrázky, zatímco přidáním přírodních detaily pro ostřejší a více působivý výsledek.

Přehled Topaz Labs AI Gigapixel 5 Výhody

Pomocí hluboké učení technologie, a. I. Gigapixel můžete zvětšit obrázky a vyplnit v detailech, které ostatní velikosti výrobků.

Další tradiční upscaling metody produkovat obrazy, které jsou rozmazané, nerealisticky malířské a postrádají detaily, které jsou přítomny v reálné snímky s vysokým rozlišením.

Ať už potřebujete vysoké rozlišení DPI obraz konverze pro velké tisky, foukání rozsáhlé plodiny do existujících snímků se dostat, že perfektní složení, rozšíření snímky pořízené z dronů nebo chytré telefony, nebo jen doufám, že 50MP střední formát kamery, a. I. Gigapixel může pomoci. Výkonný, Pilný Pixel Perfektní Zpracování.

Úžasně ostré tisky. Vysoké rozlišení, oříznutí v post-produkci. iPhone fotografie, které vypadají, jako by vyšel z DSLR. Bez ohledu na to, proč jsi zvětšování fotografií, chcete vždy to nejlepší možné kvalitě pro vaše výsledky. AI Gigapixel je v současné době jedinou fotku, rozšíření produktu k dispozici, které mohou skutečně přidat zprávu zpět na váš zvětšené fotografii.

Topaz a. I. Gigapixel je samostatná aplikace pouze (to nefunguje jako plugin nebo Topaz Studio nastavení) pro dávkové změnu velikosti obrázků. To využívá sílu Topaz je proprietární Umělá Inteligence motor, aby se ostřejší a jasnější zvětšené obrázky než tradiční upscaling nástroje.

Přehled Topaz Labs AI Gigapixel 5 Funkcí

Velikost obrázků na požadovanou velikost

Udržet kvalitu, jasnost a detaily obrázku po změně velikosti

Změnit velikost dávky a současně sadu obrázků

Změnit měřítko na 600%

Technické Detaily a Požadavky na Systém

Podporované OS: Windows 7/8/10

RAM: 8 GB RAM (16 GB doporučeno)

GPU VRAM: 2 GB RAM (4 GB doporučeno)

Volné místo na Pevném Disku: 5 GB nebo více

Štítky: auto licence, Premium, doživotní licence, filmora, ŽIVOT, dropbox život, led licence, fotoaparát zadní pohled, lumion, licence kamera desky.

Původ (Původu)

Napsat svou recenzi!

Topaz Gigapixel AI 5 Plná Verze Lifetime Licence

Napsat svou recenzi!

Související produkty