Uxcell F6700ZZ Přírubou kuličkové Ložisko 10x15x4mm Stíněný Chrome Ložiska 10ks

Nové

174.08 Kč

POZNÁMKA:

Prosím viz obrázek a zvolte správný typ ložiska před vaší objednávky (Uzavřené nebo Štít, na OBĚ nebo jednu stranu ložiska). Příponu na ložisko jen pro rozlišování mezi Uzavřené a Štít typ ložiska. To by nemělo mít vliv na používání našeho produktu.

Popis: jednořadé, pre-mazány, normální přesnost. Kuličková Ložiska jsou jedním z nejvíce používaných valivých ložisek. Používají se ubytovat radiální a axiální zatížení v obou směrech. S malé tření a vysoká-limit rychlosti, Kuličková Ložiska jsou nákladově efektivní a vyžadují malou údržbu. Chromové Oceli (GCr15), vyrobený s teplem léčení, poskytuje vysokou a jednotnou tvrdost, dobrá odolnost proti opotřebení a vysoké kontaktní únava výkon. Vhodné pro všechny druhy průmyslových zařízení, mikro motor, malé rotační motor, kancelářské vybavení a tak dále.

Průvodce Výběrem:

Štíty (Označení Přípony Z/ZZ) - Vysoká rychlost. Chrání před špínou a nečistotami.

Uzavřené (Označení Přípony RS/2RS) - z ocelového plechu vyztuženého NBR (oleje a kapaliny-rezistentní). Spodní limit rychlosti, než Štít Ložiska.

Štítky: abec3, kulaté ocelové kuličky, kuličkové ložisko u, ocelové kuličky pás, 125 ložisko, míč oceli miska, SMR63ZZ, ložiska mr83, mf63z, Ložisko 6700.

Materiál Ložiskové Oceli
Číslo Modelu Ocel Ložiska

Napsat svou recenzi!

Uxcell F6700ZZ Přírubou kuličkové Ložisko 10x15x4mm Stíněný Chrome Ložiska 10ks

Napsat svou recenzi!

Související produkty