Trojúhelníkový duha prism sklo 30 * 30 * 30 * 50mm optické sklo rovnostranný lomu hranol pro pozorování spektra duhy

Nové

99.41 Kč

Strana: 30mm * 30mm * 50mm

Prism Délka: 80 mm

Jak používat?

Dal hranol pod sluncem nebo použijte bílé světlo. Otočte hranol, aby se světlo na letadlo (všechny tři roviny mohou být použity), tam bude sedm barev duhy na zeď (červená, oranžová, žlutá, zelená, Azurová, modrá), nechte dítě se zpočátku vnímání lom světla pomocí operace prism, stimulují zvědavost dítěte a prozkoumejte srdce, tak, že mají plné pochopení fenoménu světla.

Světlo dopadá z jedné strany hranolu, a je vyzařováno z druhé strany. Odchozí světlo bude vychýlen směrem k spodní povrch (třetí strana). Velikost úhlu odklonu souvisí s index lomu hranolu, vrcholový úhel hranolu a úhel dopadu.

Bílé světlo je komplexní barevné světlo se skládá z různých monochromatických světel; stejné médium má různé indexy lomu pro různé barvy světla; různé barvy světla cestovat při různých rychlostech ve stejném médiu.

Proto, protože stejné médium má různé indexy lomu pro různé monochromatického světla, úhel vychýlení každé monochromatické světlo je jiné, když prochází trojboký hranol. Proto bílé světlo, které prochází přes hranol, oddělit monochromatického světla, které tvoří červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá a fialová.

O shippment: Budeme měnit, aby loď China Post Registrované Letecké Pošty, ePacket, Singapur post, nebo Adeus.cz Standardní Poštovné, pokud objednáte více než 2 kusy, ale bez poplatku od vás pro další cenu.

Štítky: pravítko trojúhelníkové, skleněný hranol, optický hranol, kaleidoscop, křišťálové skleněné hranoly duha, logo prisma, únik těsnění, skleněný hranol stát, beam splitter, hranol pro totální stanice.

Tvar Trojúhelník
Materiál optické sklo
Velikost 30*30*30*50mm
Číslo Modelu 30*30*30*50mm
Značka JVLAB
kvalita povrchu Další

Napsat svou recenzi!

Trojúhelníkový duha prism sklo 30 * 30 * 30 * 50mm optické sklo rovnostranný lomu hranol pro pozorování spektra duhy

Napsat svou recenzi!

Související produkty