LEEPEE Auto Lambda Fix Zkontrolovat Motor Světlo Eliminator Adaptér Vzduchu, Výfukových Plynů O2 Senzory Kit Auto Příslušenství M18X1.5

Nové

164.80 Kč

Vlastnosti: 100% Zbrusu nový a vysoce kvalitní Tato O2 cel fix má ve skutečnosti miniaturní katalyzátoru postaven uvnitř a pomůže zbavit se, že otravné světlo kontrola motoru se dostanete po úpravě výfuku nebo odstranění katalyzátoru, a někdy dokonce i při instalaci high flow katalyzátorů. Neberte šanci na použití prodlužovací pouze jako často nemají práci, je to skutečný mini Katalyzátor, postavil se do něj. Tato O2 cel opravit s miniaturní budou trik váš ECU do myšlení skladem katalyzátoru je stále nainstalována. Po vyjmutí katalyzátoru, váš příspěvek O2 senzor bude vidět vyšší teploty a větší tok nespáleného paliva. Jako výsledek, to se bude hodit check engine světla (Cel, SES, DTC), obvykle kódů chyb bude P0420 (Catalyst Systém Účinnost Pod Prahem Banky 1) a/nebo P0430 P0420 - Účinnost Systému Katalyzátoru Pod Prahovou hodnotou Banka 2).

Specifikace: Materiál: Kov Závit: M18 X 1,5

Obsah balení: 1x M18 Kyslíku O2 Senzor

Udělat dropshipping ?

Ano,děláme.Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás.

Výrobní Materiál Bezpečnost?

Všechny produkty jsou 100% zbrusu nové, funkční a pečlivě zkontrolovat před odesláním ven.

Když je balík poslán?

Budeme posílat objednávku do 5 pracovních dnů. Dodací lhůty se liší podle různých zemí a bude ovlivněna tím, počasí, svátky a tak dále. Pokud příkaz není přijat v prohlašuji, že čas, prosím, kontaktujte nás.

Jak o vrácení peněz?

Plnou náhradu, pokud položka neodpovídá popisu, nebo je vadný.

Pokud tam jsou nějaké problémy , Klikněte na tlačítko Pomoc

Štítky: výfuk, lambda sondy, m18x1.5 barb, r300, check engine kódů, adaptér lambda sonda, o2 senzor, o2 senzor plug, 12v zásuvka usb, Lambda Sondy, o2 senzor širokopásmový.

SKU 24101
Opakovatelnost No
Původ KN(Původu)
Typ Snímače Fotoelektrické

Napsat svou recenzi!

LEEPEE Auto Lambda Fix Zkontrolovat Motor Světlo Eliminator Adaptér Vzduchu, Výfukových Plynů O2 Senzory Kit Auto Příslušenství M18X1.5

Napsat svou recenzi!

Související produkty