Profesionální Kožené Tkaniny Čistič Interiéru Vozu Agent Domů Dvojího Užití, Kožené Sedačky Voda-zdarma Čistící prostředek na Čištění Péče o Nástroje

Nové

278.35 Kč

Profesionální Kožené Tkaniny Čistič Interiéru Vozu Agent Domů Dvojího Užití, Kožené Sedačky Voda-zdarma Čistící prostředek na Čištění Péče o Nástroje

Bullet Body: 1、Chránit: Bojuje proti blednutí, stárnutí, praskání a poskytuje UV ochranu.Ideální pro palubní desce vašeho vozu, vinyl, konzole, kůže a další.

2、Obnovit: aby vaše auto zpátky do "jako nový" pocit.Přidává hluboké, bohaté krásu pomlčky a jiné vnitřní povrchy.Oni také obnovit a oživit vinyl, pryž a plast.

3、Čerstvé: Udržuje vaše auto čisté od všech nečistot a úlomků, které najde svou cestu dovnitř interiéru vašeho vozu.Snadno odstranit i zem-in nečistoty a špínu.

4、Vyčistit Jakýkoliv Povrch: multi surface výrobek funguje na naprosto každý interiér nebo exteriér povrchu s výjimkou skla a jemné přístrojové desce obrazovky!To znamená, že to bude čistit čalounění , tkaniny , plátno , kůže , plastu , gumy, maziva , pryskyřice , kovy , dřevo, čalounění a mnohem více!To je nejvíce univerzální multi-účel čistič na trhu!

5、Snadné Použití: Rychlé a jednoduché multi surface spray odstraňuje přilepená na nečistot.Nový způsob, jak vyčistit, aktualizovat, a odstranit pachy z non-porézní povrchy v celém domě.

Vlastnosti:

1. Chránit: Bojuje proti blednutí, stárnutí, praskání a poskytuje UV ochranu.Ideální pro palubní desce vašeho vozu, vinyl, konzole, kůže a další.

2. Obnovit: aby vaše auto zpátky do "jako nový" pocit.Přidává hluboké, bohaté krásu pomlčky a jiné vnitřní povrchy.Oni také obnovit a oživit vinyl, pryž a plast.

3. Čerstvé: Udržuje vaše auto čisté od všech nečistot a úlomků, které najde svou cestu dovnitř interiéru vašeho vozu.Snadno odstranit i zem-in nečistoty a špínu.

4. Vyčistit Jakýkoliv Povrch: multi surface výrobek funguje na naprosto každý interiér nebo exteriér povrchu s výjimkou skla a jemné přístrojové desce obrazovky!To znamená, že to bude čistit čalounění , tkaniny , plátno , kůže , plastu , gumy, maziva , pryskyřice , kovy , dřevo, čalounění a mnohem více!To je nejvíce univerzální multi-účel čistič na trhu!

5. Snadné Použití: Rychlé a jednoduché multi surface spray odstraňuje přilepená na nečistot.Nový způsob, jak vyčistit, aktualizovat, a odstranit pachy z non-porézní povrchy v celém domě.

Popis:

Jméno: Interior cleaner

Kapacita: o 630ml

Hmotnost: cca 700g

Balení: opp

Seznam:

Interiér cleaner*1

Návod:

1. Protřepejte, rovnoměrně před použitím sprej na povrchu skvrny a křoviny s houbou.Oblasti těžké skvrny mohou být lehce třel s měkkým kartáčkem;

2. Otřete rozpustí skvrny a pěnu důkladně s čistým, suchým ručníkem, aby se zabránilo odchodu vodoznak!

Poznámky:

Při čištění elektrické spínače, displeje, výstup vzduchu nebo zapojení prvků, vypněte napájení nebo sprej na ručník, houbu a otřete ji v čase.

Zvláštní upozornění: výrobek je tlaková nádoba.Je zakázáno být umístěny v prostoru pro dlouhou dobu, aby se zabránilo nebezpečí nadměrné teploty a vysoké frekvence třepání.

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení.Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)

Platba :

• Přijímáme Alipay, West Union, TT, Bankovní Převod , QIWI Peněženka, WebMoney , Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.• Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky• Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

• Zákazník zpětná vazba je pro nás velmi důležité.• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem.Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během holidaysOur Mise:1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

Štítky: leather cleaner automatické, semišové sedačce cleaner, čistič čalounění automobilu, auto fabric cleaner, vinyl auto seat cleaner, čištění čalounění, interiér kůže, Čistič Kůže, diy čalounění čistič stroj, auto čistič kůže.

Značka Goxfaca
Dropshipping Podpora
Položka Objem 630ml
Typ Materiálu Kapalina
Hmotnost Položky 700g
Název Položky Auto čistič kůže
Speciální Funkce Auto čistič kůže

Napsat svou recenzi!

Profesionální Kožené Tkaniny Čistič Interiéru Vozu Agent Domů Dvojího Užití, Kožené Sedačky Voda-zdarma Čistící prostředek na Čištění Péče o Nástroje

Napsat svou recenzi!

Související produkty