Vánoční Ubrus Tisk Santa Ponožku ubrus 150*200 CM Vodotěsný, Olej-důkaz Kryt Stolu Párty Doma Jídelní Stůl Dekorace

Nové

194.41 Kč

Body:

1、Velikost Položky: Obdélníkový ubrus o velikosti 150*220 cm, vhodné pro stoly pro 8 osob, velmi vhodný pro použití párty.

2、Zajímavé a Elegantní: Vánoční dekorace, vzor, zajímavé a elegantní, a dodává slavnostní atmosféru na Vánoční párty.

3、Stolní Dekorace: Ozdobte jídelní stůl na dovolené, nebo na zvláštní příležitosti, šířit radost a dané třídy.

4、Nepromokavé a Oleji-důkaz, Vodotěsné, protihnilobné, olej-důkaz, šetrné k životnímu prostředí, biologicky odbouratelný, ruční mytí, lze prát v pračce.

5、Prosím, Poznámka: Ruční měření, prosím, aby odchylka o 1-3 cm.

Balení Seznam:

1*Vánoční Ubrus

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)Pracovní Dny + sobota + SundayNorth Americké /Západní Evropy 7~20 daysEastern Evropy 7~35 daysAustralia 7~30 daysCentral Asie 15~45 daysSouth Americké 15~50 daysEastern Asijské 7~20 daysOthers 15~60 dnů

Kontaktujte nás:

Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin

Naše Mise:

1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

Štítky: dům stolní prádlo, kryt tabl, ubrus, kolo velikonoční ubrus, tkaniny ubrus motýli, vodotěsné ubrus, kryt pvc tabulka, kryt stolu jídlo, tabulka koberce, pvc, husté tkaniny prostírání.

Tvar Obdélník
vzor TISKNOUT
Použití Strana
Vzor Typu Další
Funkce Vánoční domácí dekorace
Materiál Další
Číslo Modelu vánoční ubrus
Velikost 150X220cm
Technics Tkané
Styl Evropa

Napsat svou recenzi!

Vánoční Ubrus Tisk Santa Ponožku ubrus 150*200 CM Vodotěsný, Olej-důkaz Kryt Stolu Párty Doma Jídelní Stůl Dekorace

Napsat svou recenzi!

Související produkty